پروتکل انرژی درمانی اختلالات مربوط به گوش

این کار هر دو چاکرا را تنظیم خواهد کرد و باعث میشود برکت بخشیدن ها قویتر شوند. دریونان آنراپوناما ، درایران جان، درجزایر پولینزی مانا در اعراب دم حیات ودرچین به کی معروف است .پرانیک هیلینگ ،نیروی حیات یا پرانا را جهت ایجاد تعادل، هماهنگی، دگرگونی و انتقال انرژی به کالبد انرژی و درمان بوسیله سرعت بخشی درخود درمانی و شناخت جسم فیزیکی انسان به کار می گیرد. آکادمی معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره جامع فنگ شویی به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند. در ادامه تصمیم داریم تا شما را با موثرترین روشهای مربوط به انرژی درمانی آشنا نماییم. امروز می خواهیم شما را با تاثیرات انرژی درمانی بر دردها و مشکلات قاعدگی آشنا سازیم. این حوزه را می توان به کالبدی نورانی تشبیه نمود که جسم فیزیکی را احاطه نموده، در آن نفوذ می نماید و تابش آن متأثر از خصوصیاتش بوده، غالباً هاله نامیده می شود. کل این میدان انرژی به هاله (نیروی نامرئی اطراف بدن) معروف است.

در بسیاری از بیماران قلبی، اگر نگوییم تقریباًهمه آنها، چاکرا شبكه خورشیدی درست كار نمی كند، بخشی از انرژی چركین انباشته شده از چاکرا شبكه خورشیدی به چاکرا قلب می رود و بدینوسیله سبب می شود كه قلب درست كار نكند، كه این موضوع بر سطح كلسترول بدن اثر منفی می گذارد و در دراز مدت قلب را بیمار می كند. او چندین بار به خانه ما آمد و با انرژی درمانی حالم قدری بهتر شده بود، اما دفعه آخری که به خانه ما آمد با این ترفند که مرحله آخر درمان باید به خواب عمیق بروی، هیپنوتیزمم کرد و مرا به خواب عمیقی فرو برد، اما پس از هوشیاری متوجه شدم به من تعرض کرده است که موضوع را به خانوادهام گفتم و بعد هم تصمیم گرفتم از او شکایت کنم. به گزارش سافتگذر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فتا؛ رئيس پليس فتا استان خراسان رضوی در خصوص اين پرونده گفت :خانم جوانی با ارائه مرجوعه قضايی بدليل هتك حرمت و اخاذی از وی در فضای سايبری جهت تنظيم شكواييه به اين پليس مراجعه كه بلافاصله موضوع در دستور كار كارشناسان اين پليس قرار گرفت. رئيس پليس فتا استان خراسان رضوی افزود: كارشناسان پليس فتا با استعلام از مبادی ذيربط و اقدامات فنی، پليسی موفق به رديابی متهم در فضای سايبری شدند و به محض شناسايی متهم وی را به پليس فتا دلالت داده و متهم با ديدن شواهد لب به سخن گشود و به بزه انتسابی خود اعتراف و پس از تحقيقات تكميلی، پرونده به همراه متهم جهت سير مراحل قانونی تحويل مقامات قضايی شد.

پلیس فتا هشدار داد: فضای سايبری مانند لبه تيغ است كه اگر در استفاده از آن بی احتياطی شود خطر ساز و جبران ناپذير است. آب لیمو ترش و اسانس آن برای بدن، ذهن و روح بخواص درمانی لیمو ترش بسیار مفید است. این مسئله با اسکن کردن توده انرژی دو لیوان آب سرد و آب گرم کاملا قابل آزمایش است. پرانیک هیلینگ براساس دو قانون استوار است. زمانی که پرانیک هیلینگ برای قسمتهای در گیر بدن بکار گرفته میشود سرعت شفا یافتن یا روند بهبودی به مقداربسیارزیادی افزایش می یابد. مثلا زمانی که هیچگونه دارویی برای درمان عفونتهای ویروسی دردسترس نیست، بدن درمدت زمان معینی بیماری را از بین میبرد و بهبود می یابد. شروع قاعدگی در این زمان نشان دهندۀ مرحلۀ تولید مثلی زندگی او یعنی زمانی است که او میتواند صاحب بچه شود. این هورمون او را قادر میکند تا بلافاصله رشد کرده و به یک زن جوان طبیعی تبدیل شود. این رنگ برای بیماریهای ذهنی مناسب است و خواب را تنظیم میکند. این فرایند تلاش طبیعت برای پاک کردن سطح درونی رحم است و باعث میشود تا تولید مثل به شکل طبیعی رخ دهد. تجربیات متعدد درمانگران ریکی و افرادی که دریافت کننده انرژی ریکی بوده اند در سراسر جهان ، گویای این واقعیت است که ریکی ظرف مدت چند دقیقه موجب آرامش عمیق و سریع ، رهائی الگوهای فکری نا متعادل ، احساس شادابی و سرزندگی ،رفع خستگی ، تمایل به ابراز احساسات سرکوب شده درونی نظیر بغض و گریه (و متعاقب آن احساس سبکی) ، احساس رهائی ، وانهادگی و کاهش درد می گردد و همراه بودن آن چه به صورت تمرینات روزانه خود درمانی و چه بصورت دریافت ریکی از کانال (درمانگر) ریکی ، موجب آرامش پایدار ، بهبود روابط بین فرد و اطرافیان ، افزایش ایمان به خداوند و تسلیم به مشیت الهی و قوانین طبیعت ، تحریک نیروی عشق انسانی و منبع عظیم شفا در درون انسان می شود.

ریکی (Rei-Ki ) یک روش طبیعی برای دستیابی به آگاهی و آرامش و نیز یک تکنیک درمانی می باشد که در آن انرژی شفابخش از طریق دستها به بدن و حوزه انرژی خود فرد و یا به شخصی که دریافت کننده معالجه می باشد هدایت می شود .ریکی از نظر احساسی و معنوی در بدن تعادل ایجاد می کند واین قابلیت موجب می شود که بدن به صورت طبیعی بتواند خود را درمان کند. دـ درمان را روزي دو تا سه بار تا هر وقت كه لازم است انجام دهيد. ممنون می شوم اگر در مورد تعداد جلسات لازم برای درمان ایشان ، هزینه هر جلسه و اینکه آیا این مشکل واقعا با طب سوزنی قابل درمان می باشد ، راهنمایی فرمائید . لازم است مربیان در قبال تدریس عرفان حلقه شهریه دریافت کنند (حتی مبلغی بسیار ناچیز) تا مجموعه از منتسب شدن به فرقه و… این عمل را برای مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه انجام دهید. بطور كلي عمل جارو كردن موضعي را بر روي گوش معيوب انجام دهيد.

دیدگاهتان را بنویسید