مصاحبه با برخی از پزشکان، در ارتباط با تاریخچه انرژی درمانی

«بدون واسطه به سمت خدا رفتن» معنا کرده است؟ براستی با چه هدفی آیه «فاستقیموا الیه» از سوی مولف به «مستقیم به سوی خدا رفتن» ترجمه میشود؟ وی در ادامه تفسیرهایش، آیه «ویل للمشرکین» را به کسانی که “فاستقیموا الیه” را نقض میکنند؛ تفسیر میکند. که احتمالاً در آینده بروز خواهند کرد. درباره تاريخچه ريکی داستانهای زيادی گفته شده که متاسفانه بسياری از اونها داستانهايی بی پايه و اساس بوده اند که با خوندن اين داستان بيشتر متوجه چون و چرايی اون می شين. شاهد این گفته هم آیات دیگر قرآن است. در قرآن این لفظ چندین بار به این معنا به کار رفتهاست. دستورات شریعت (همچون زکات در آیه مذکور) که در عرفان حلقه فراموش شدهاند؛ در بیان قرآن نه فقط زیربنا، که اتفاقاً عدم التزام به آنها شرک تلقی میشود. فواید طب سوزنی در چه زمینههایی تاثیر میگذارد؟ از فواید آن در انواع خورشت، نوشیدنی، تزیین کیک و به عنوان میان وعده استفاده میشود. در عرصۀ نظری هم که اتصال به این شبکه و برخورداری از فواید درمانی این شبکه، ـ به فرض پذیرش ادعای درمانگری ـ قاصر از اثبات خداشناسی عملی است. خالق معرفی میکردند؛ به همین جهت ماده را اصیل و خودخلّاق میدانستند و در نتیجه ابدی و ازلی بودن را به ماده نسبت میدادند.

نتیجه این که آنچه در عرفان حلقه تحت عنوان خداشناسی عملی ادعا شده فریبی بیش نیست. در «ریکی» هم ادعا میشود که انسان میتواند با فرایند همسویی مقدار زیادی از انرژی کیهان را دریافت کرده و از خود عبور دهد یعنی با باز شدن مرکز انرژی (چاکرا) در فرد، بدون اینکه تخلیه انرژی صورت گیرد مقدار مناسب انرژی به فرد نیازمند منتقل میشود و بدین وسیله «عمل شفا و بهبودی» تحقق مییابد. این دقیقا همان انرژیای است که در ورزش «تای چی» وجود دارد. البته جالب هست بدانید نقاطی از بدن که کانال های انرژی در آن قرار دارد دارای خون نمی باشد. با اینکه امروزه ثابت شده است که طب سوزنی تأثیر زیادی برای بهبود سلامت دارد، اما هنوز هم در مورد برخی از جنبه های آن سوالاتی وجود دارد. اغلب دریافتکنندگان ریکی در حین درمان، شروع به استراحت میکنند و حتی ممکن است به خواب روند، اما این مسأله تفاوتی در تأثیر درمان ایجاد نمیکند. موقعیتها ممکن است از تجارب قدیمی و لاینحل خود آگاه شوند.

است و به اضافه کردن چیزی به خود آیه نیازی نیست. میشوند که خود از چگونگی آن هیچ گونه اطلاعی ندارند. او قطرههای آب را به مدت سه ساعت در منفی 25 درجه منجمد نمود و سپس آن ها را در یک میدان تاریک میکروسکوپی (از نوع Olpus قابل عکسبرداری آزمود. این تازه شد یک مقاله برای یک حرف جدید که نه پزشک محقق و نه دیگران به هیچ عنوان و تاکیدا به هیچ عنوان حق کاربرد این روش بدون اخذ رضایت آگاهانه را در درمان روزمره ندارند والا قانونا در مورد نتایج و خطرات ضامن بوده و باید دیه بپردازند و قصور عمد محسوب می شود. مورد نظر میباشد و عضو و محرم قسم خورده نسبت به امانتداری مجموعه و الگویی برای آن به حساب آمده و اساسنامه عرفان حلقه را کاملاً قبول داشته باشد. عرفان حلقه یا عرفان کیهانی از کجامتولد شده است؟ هوشمندی الاهی و یا به طور قراردادی از طریق شبکۀ شعور کیهانی پاسخ داده میشود. تمامی کارکردهایی که از خدا انتظار میرود، به پدیدهای به نام شعور کیهانی نسبت داده میشود. تمامی انرژی های مربوط به افتخارات، دانایی و شفافیت دل و روح، در درون شمع های صورتی نهفته شده است. نتایج حاصل از مطالعهای در سال ۱۳۹۸ نشان داد که اثربخشی مکمل چای سبز در مقایسه با فیبر و کارنیتین بیشتر، اما نسبت به کافئین و ترکیب کافئین با کاتچین کمتر است.

۲- در سال های اخیر، متاسفانه این مکاتب در کشور ما نه به عنوان ایده هایی برای تفکر علمی بلکه به عنوان سیره های عرفانی و روش های سلوک مورد تبلیغ قرار گرفته اند که باید گفت اگر از این نمد قرار بود کلاهی حاصل شود باید هندوها پیشتاز توحید می بودند که می دانیم واقعیت، عکس این است و جز قدرت های کاذب ناشی از ریاضت های غیر توحیدی، اطاعت شیطان، انس با اجنّه و ارواح و امثالهم، این مکاتب حرف خاصی در مورد سیر و سلوک الی الله ندارند. همچنین سبزیجات پر فیبر مانند: نخود، لوبیا و سبزی های برگ دار در این دسته غذایی قرار می گیرند. شبکه های کریستالی بسیار قدرتمند هستند زیرا اغلب هندسه مقدس را برای بهبود خواص درمانی بلورهای چاکرای شما ترکیب می کنند. خواص سنگ چشم ببر : از خواص سنگ چشم ببر برای متولدین ماه خرداد می توان به از بین بردن ترس و استرس ، از بین بردن بیماری فشار خون بالا ، از بین بردن مشکلات قلبی و عروقی و از بین بردن و یا بهبود تنگی نفس و آسم ، اشاره کرد .

دیدگاهتان را بنویسید