انرژی درمانی چیست و آیا در کاهش استرس و درمان سرطان مؤثر است؟

این ضربات باعث کاهش انرژی منفی در سیستم انرژی می شوند. مرحله سوم ساختن جملات تاکیدی درباره دفع مشکل یا ارنژی منفی موجود است. گذاشتن قاعده هرم بر روی چاکرا ها و مخصوصا چاکرای ششم یا چشم سوم باعث فعال سازی و تحریک چاکرا می شود. ایده این است که کودکان با یادداشت کردن و / یا به اشتراک گذاشتن کاری که برای دیگران انجام دادهاند، نسبت به خود و رفتارهای خود احساس مثبتتری داشته باشند. گذاشتن نمک یا سنگ نمک در گوشه و کنار خانه انرژی منفی و حسادت اطرافیان را از شما دور میکند. این عمل را تا رسیدن به نتیجه نهایی و از بین رفتن احساس منفی در خود تکرار کنید. برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود. هنگام اسكن بادستهایتان همیشه روی مركز كف دستها تمركز كنید، با تمركز كردن بر روی این مراكزچاكراهای دستها فعال می مانند و فعالتر می شوند، و در نتیجه دستهای شما را برایاسكن و احساس انرژی لطیف حساس می كنند.

نکته ایی که لازم است گفته شود این است که کاربرد ای اف تی تنها منحصر به خود فرد است، یعنی شما باید این تکنیک را بروی بدن خود و برای مشکلی که مربوط به خودتان است اجرا کنید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که شخص یا اشخاص خاصی انرژی شما را میگیرند و حالتان را بد میکنند. علاوه بر جذب شانس و انرژی مثبت، شمع سفید فضایی آرامبخش و دلپذیر را در خانه شما ایجاد میکند. اگر مجبور به انتخاب یک رنگ شمع هستید بدون معطلی شمع سفید را انتخاب کنید. همچنین، بپرسید که آیا واجد شرایط شرکت در یک کارآزمایی بالینی هستید یا خیر و بدنبال پیشرفته ترین روش درمان سرطان باشید. البته درمانی که فقط بر قسمت خاصی از بدن تأثیر می گذارد ممکن است برای تسکین برخی علائم نیز استفاده شود که شامل جراحی یا رادیوتراپی است. ای اف تی eft که با عناوین ضربه درمانی، رها سازی احساسات یا رهایی هیجانی نیز شناخته می شود، نوعی درمان جدید برای مقابله با دردهای جسمانی و نیز مشکلات روحی است. و اگرچه تصور چیزی فراتر از سطح درک ما جذاب است اما شکافهای موجود در دانش پزشکی توسط میدانهای انرژی، مریدینهای طب سوزنی یا این عقیده که تمام چیزهای طبیعی باید برای ما مفید باشند، پر نمیشود.

فرآیند کلی در طب سوزنی به این صورت می باشد که یک سری سوزن های نازک در پوست فرد جای سازی شده که این سوزن ها در کانال هایی به نام کانالهای انرژی که همچنین به خطوط انرژی معروف هستند جایگذاری می گردند. علاوه بر این زمانی که به یک منزل جدید نقل مکان میکنید در چند گوشه از خانه جدید مقداری نمک بریزید. ضربات در این تکنیک از قسمت گوشتی کنار کف دست شروع شده و سپس هشت نقطه اصلی بدن در معرض این ضربات آرام و ملایم قرار می گیرند. دانشجویان ریکی همچنین ممکن است با شروع تمرین گزینه های کم هزینه ای را ارائه دهند. افراد آشنا با علوم باطنی، همسران خود را ترغیب می کنند تا در دوران بار داری به چیز های زیبا نگاه کنند، موسیقی های موزون گوش دهند و افکار و احساسات مثبت داشته باشند، اعمال بالا نه تنها بر چهره و ظاهر جنین، که بر تمایلات و استعداد های ذهنی و عاطفی او نیز اثر می گذارد. انرژی مثبت بامبو از آنجا میآید که این گیاه سمبل پیوند میان دو عنصر آب و چوب است. در فلسفه فنگشویی هم نگهداری گیاه بامبو در منزل و محل کار برای جذب شانس و انرژی مثبت بسیار توصیه شده است.

گیاهان همواره در حال جذب انرژی مثبت هستند و بامبو به بهترین نحو ممکن این کار را انجام میدهد. در واقع افرادی که به دنبال به کار بردن ای اف تی برای جذب عشق هستند باید بر روی عزت نفس خود تمرکز کنند. زمانی که لشگری از گلبولهای سفید گرد آمدند ، آنها را سوار بر اسبان سفید و مجهز به سپرها و شمشیرهایی سفید نمودم ، پس از انسجام این ارتش در خیالم به آنها دستور آماده باش دادم ، پس از آن فوجی از نیروهای این ارتش بسوی منطقهُ اصلی ( مفصل زانویم ) هجوم آوردند و شروع به مبارزه و گشتار سلولهای ناسالم نمودند ، لازم به توضیح است که سلولهای ناسالم را در خیالم ضعیف ، لاغر ، سیاه و با شمشیرها و سپرهایی از کار افتاده تجسم کرده بودم . به علاوه در ای اف تی جملات خاصی که مربوط به مشکل پیش آمده هستند گفته می شوند که این مورد در طب سوزنی دیده نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید